Opolscy policjanci na turnieju drużyn rodzinnych - Aktualności - KMP Opole

Aktualności

Opolscy policjanci na turnieju drużyn rodzinnych

Data publikacji 12.02.2020

W Stegu Arena odbył się Turniej Rzutów Karnych Drużyn Rodzinnych. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu, promując aktywną formę spędzania czasu wolnego, również wsparli sportowe przedsięwzięcie. Spotkanie było doskonałą okazją do przypomnienia dzieciom i dorosłym kilku zasad bezpiecznego korzystania z zimowego wypoczynku.

Komendant Miejski Policji w Opolu – mł. insp. Rafał Drozdowski objął swoim patronatem Turniej Rzutów Karnych Drużyn Rodzinnych. Sportowe przedsięwzięcie zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Opolu, był doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym. W imprezie sportowej udział wzięły 33 drużyny dwuoobowe, na czele których stali ojcowie z synem lub córką.

Wspaniale przygotowani zawodnicy, z bojowym nastawieniem stanęli w szranki o tytuł najlepszej drużyny. Pasja połączona z dobrym humorem była widoczna podczas zmagań, tak, jak i zachowanie fair – play zawodników. Były łzy zwycięstwa i wspólna rodzinna radość drużyn. Tu nie chodziło o wygraną, a o dobrą zabawę.Wyróżniające się drużyny otrzymały nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe medale. Najlbardziej zgrany duet otrzymał również puchar wręczony przez I Zastepcę Komendanta Miejskiego Policji w Opolu - kom. Rafała Lejczaka.

Spotkanie rodzinne było doskonałą okazją do przypomnienia zasad bezpieznego spędzania czasu wolnego podczas ferii. Turniej zakończył się pamiątkowym zdjęciem i obietnicą kolejnego spotkania rewanżowego.

  • I Z-ca Komendanta Miejskiego Policji w Opolu wręcza puchar zwycięskiej drużynie
  • 33 drużyny z Z-cą Komendanta Miejskiego Policji w Opolu kom. Rafałem Lejczakiem
  • Zdjęcie pamiątkowe podczas Turnieju Rodzinnego