Aktualności

Przedterminowe awanse w komendzie miejskiej

Data publikacji 22.11.2022

Za wzorowe pełnienie służby, Komendant Wojewódzki Policji w Opolu - nadinsp. dr Rafał Kochańczyk przedterminowo mianował na wyższe stopnie służbowe 13 funkcjonariuszy komendy miejskiej. Wyróżnieni policjanci rozkazy przyjęli z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Opolu – mł. insp. Rafała Drozdowskiego. Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszym pełnieniu służby.

Policjantowi, który wzorowo wykonuje obowiązki, przejawia inicjatywę w służbie i doskonali kwalifikacje zawodowe, może być udzielone wyróżnienie w formie przedterminowego mianowania na wyższy stopień policyjny. W tym roku w Komendzie Miejskiej Policji w Opolu 13 funkcjonariuszy zostało w taki sposób wyróżnionych. Są wśród nich policjanci pionu prewencji, ruchu drogowego i dochodzeniówki.

Wyróżniający się policjanci odebrali dziś rozkaz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu o mianowaniu na stopień młodszego aspiranta Policji.  Rozkazy awansowanym w stopniu młodszego aspiranta, wręczył Komendant Miejski Policji w Opolu – mł. insp. Rafał Drozdowski. Szef opolskiej policji gratulował funkcjonariuszom przedterminowych awansów, dziękując za trud i szczególne zaangażowanie, życzył dalszych sukcesów na drodze zawodowej.

Podczas uroczystej zbiórki, nie mogło zabraknąć kadry kierowniczej jednostek, w których służą wyróżnieni policjanci.

Zainteresowanych wstąpieniem w szeregi Policji  prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Ogólnym KMP w Opolu pod nr 47 864 35 90, informacje znajdują się również na stronie: http://bip.opole.kwp.policja.gov.pl/KWO/rekrutacja-do-sluzby-w.

Powrót na górę strony