Aktualności

Połącz pasję ze służbą w Policji i zostań jednym z nas !

Data publikacji 29.07.2020

Zapewne większość osób słyszała słynne powiedzenie „Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”. Taką właśnie możliwość daje Policja. Służba w formacji daje szansę połączenia swoich pasji i zainteresowań z satysfakcją niesienia pomocy innym. Pierwszy krok to złożenie dokumentów w Komendzie Miejskiej Policji w Opolu. Dokumenty można również składać całodobowo u oficera dyżurnego w komisariatach w Opolu, Ozimku, Niemodlinie, Dobrzeniu Wielkim.

Powodów, dla których warto wypowiedzieć rotę policyjnego ślubowania jest naprawdę wiele. Każdy z kandydatów rozpoczyna proces rekrutacji z zapleczem własnych doświadczeń, oczekiwań i wyobrażeń, co do służby w formacji. A może Ty również zastanawiasz się czy warto wybrać niebieski mundur?. Pierwszy krok to złożenie dokumentów w Wydziale Ogólnym  Komendy Miejskiej Policji w Opolu. Niezbędne informacje uzyskasz pod numerem 47 864 35 90.  Dokumenty można również składać całodobowo u oficera dyżurnego tutejszej jednostki, w komisariatach przy Cmentarne, Chabrach, a także w jednostkach w Ozimku, Niemodlinie i Dobrzeniu Wielkim.

Służba w Policji jest dla ludzi, którzy chcą nieść pomoc drugiemu człowiekowi i realizować się w formacji umundurowanej. Każdy kto zdecyduje się na taką ścieżkę zawodową może liczyć na stabilne zatrudnienie, wysoki poziom nauczania i możliwość doskonalenia zawodowego, a także awansowania w stopniu i na stanowisku. Policjanci mają również prawo do dodatkowych świadczeń takich jak dofinansowanie do urlopu, zwrot kosztów dojazdu czy ekwiwalent za umundurowanie. To także możliwość przejścia na emeryturę po 25 latach służby.

Wszystkie niezbędne informacje i dokumenty do pobrania dostępne są w poniższym linku:

http://bip.opole.kwp.policja.gov.pl/KWO/rekrutacja-do-sluzby-w

  • Policjanci na rowerach
  • Policyjne radiowozy grupy speed
  • Motocykl na kładzie
  • motocyklista
  • lódź motorowa
Powrót na górę strony