Aktualności

Zaginęła 52-letnia Małgorzata Olech

Data publikacji 20.03.2026

Opolscy policjanci poszukują zaginionej 52-letniej Małgorzaty Olech, która ostatni raz widziana była 15 grudnia 2025 roku, w rejonie ul. Hubala w Opolu. Od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które mają informacje na temat zaginionej, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Opolu pod nr tel. 47 864 26 22 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. alarmowego 112.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Opolu poszukują zaginionej 52-letniej Małgorzaty Olech, która ostatni raz widziana była 15 grudnia 2025 roku w rejonie ul. Hubala w Opolu. Kobieta od tamtej chwili nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: 180 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy czarne, uzębienie pełne.

Znaki szczególne: brak znaków szczególnych.

Ubiór: brak danych dotyczących ubioru w dniu zaginięcia. Najczęściej ubrana była w płaszcz i spodnie koloru czarnego.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z policjantami Komisariatu Policji II w Opolu pod nr tel. 47 864 26 22 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. alarmowego 112.

zdjęcie: zaginiona Małgorzata Olech

Powrót na górę strony