Aktualności

Wizerunek osób poszukiwanych listami gończymi

Data publikacji 11.04.2024

Znęcanie się, wprowadzanie do obrotu znacznych ilości narkotyków czy uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego - takich przestępstw dopuścili się skazani przez sądy mieszkańcy Opola. Tymczasem poszukiwani ukrywają się przed organami ścigania. Dlatego publikujemy listy gończe wydane przez Sąd Okręgowy i Rejonowy w Opolu oraz Prokuraturę Rejonową w Raciborzu . Jeśli rozpoznajesz mężczyzn ze zdjęć, skontaktuj się z policjantami z Komisariatu I Policji w Opolu, tel. 47 864 25 95 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112. Nie pozwólmy, aby pozostali bezkarni.

Zbigniew Biżek
s. Bogdan
lat 40
zam. Opole

List gończy w celu zatrzymania, wydany przez Sąd Rejonowy w Opolu w związku z przestępstwem znęcania się.

 

 

 

Krzysztof Kania
s. Zbigniew
lat 36
zam. Opole

List gończy w celu zatrzymania, wydany przez Prokuraturę Rejonową w Raciborzu w związku z uchylaniem się od obowiązku alimentacyjnego.

 

 

 

Łukasz Pisk-Piskowski
s. Andrzej
lat 36
zam. Opole

List gończy w celu zatrzymania, wydany przez Sąd Okręgowy w Opolu w związku z wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków.

 

Poszukiwani do chwili obecnej nie stawili się w zakładzie karnymi, ukrywają się przed organami ścigania, dlatego sądy wydały za nimi listy gończe.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu I Policji w Opolu, tel. 47 864 25 95 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

Powrót na górę strony