Aktualności

Wizerunek osób poszukiwanych listami gończymi

Data publikacji 21.11.2023

Kradzież z włamaniem, oszustwo czy uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego - takich przestępstw dopuścili się skazani przez sądy mieszkańcy Opola. Tymczasem poszukiwani ukrywają się przed organami ścigania. Dlatego publikujemy listy gończe wydane przez Sąd Rejonowy w Szczytnie, Prokuraturę Rejonową w Opolu i Prokuraturę Rejonową w Wieluniu . Jeśli rozpoznajesz mężczyzn ze zdjęć, skontaktuj się z policjantami z Komisariatu I Policji w Opolu. Nie pozwólmy, aby pozostali bezkarni.

Krystian ADAMEK

s. Horst

lat 56

zam. Opole

List gończy w celu zatrzymania, wydany przez Prokuraturę Rejonową w Opolu w związku z dopuszczeniem się oszustwa;

 

 

 

Bogusław ANWEILER

s. Damian

lat 84

zam. Opole

List gończy w celu zatrzymania, wydany przez Sąd Rejonowy w Szczytnie w związku z dopuszczeniem się kradzieży z włamaniem;

 

 

 

Radosław BOGACZYK

s. Wojciech

lat 50

zam. Opole

List gończy w celu zatrzymania, wydany przez Prokuraturę Rejonową w Wieluniu w związku z uchylaniem się od obowiązku alimentacyjnego;

Poszukiwani do chwili obecnej nie stawiły się w zakładzie karnymi, ukrywają się przed organami ścigania, dlatego sądy wydały za nimi listy gończe.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu I Policji w Opolu, tel. 47 864 25 95 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

Powrót na górę strony