Policjanci poszukują świadków wypadku - Aktualności - KMP Opole

Aktualności

Policjanci poszukują świadków wypadku

Data publikacji 27.09.2017

Policjanci z Opola poszukują świadków wypadku z 29 sierpnia 2017 r., do którego doszło na DK 45 pomiędzy miejscowościami Jełowa a Osowiec. Tam, około godziny 01:50, kierujący osobowym bmw z nieustalonej przyczyny potrącił pieszego prowadzącego motocykl. Osoby, które posiadają informacje dotyczące tego zdarzenia proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

Do zdarzenia doszło 29 sierpnia 2017 roku, około godziny 01:50, na 121 km drogi krajowej nr 45 pomiędzy miejscowościami Jełowa a Osowiec. W wypadku drogowym kierujący osobowym bmw (samochód jechał z kierunku Bierdzan na Osowiec) z nieustalonej przyczyny potrącił pieszego prowadzącego motocykl honda. W wyniku wypadku pieszy prowadzący motocykl zginął na miejscu.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Opolu poszukują osób, które były świadkami tego wypadku, lub mają jakąkolwiek wiedzę na jego temat.

Osoby posiadające informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Opolu tel. 77 422 2588 lub 997.