Poszukiwani świadkowie wypadku - Aktualności - KMP Opole

Aktualności

Poszukiwani świadkowie wypadku

Data publikacji 13.05.2017

Policjanci z Opola poszukują świadków wypadku, do którego doszło 10 maja pomiędzy Zawadą a Jełową. Na drodze krajowej 45 doszło do wypadku drogowego, w którym zginął kierujący kombajnem. Osoby, które posiadają informacje dotyczące tego zdarzenia proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Opolu tel. 77 422 26 41 lub 997.

Do zdarzenia doszło 10 maja tego roku około godziny 1:30 w nocy. W wypadku drogowym z udziałem opla astry i kombajnu rolniczego, na miejscu zginął kierowca kombajnu.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Opolu poszukują osób, które tej nocy widziały jadący kombajn rolniczy z kierunku Głubczyc przez Krapkowice na Opole (Obwodnica Północna Opola) w kierunku Jełowej.

Funkcjonariusze proszą o kontakt świadków, którzy mogą udzielić informacji o poruszającym się tą trasą pojeździe lub o samym już zdarzeniu.

Osoby posiadające informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Opolu tel. 77 422 26 41 lub 997.