Turniej piłki nożnej o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Opolu

Data publikacji 12.06.2019

Policjanci z Ozimka okazali się najlepszymi piłkarzami w turnieju o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Opolu. W przyjacielskiej rywalizacji wzięło udział 7 drużyn z jednostek podległych komendzie miejskiej. Zwycięzcy z rąk z-cy komendanta kom. Rafała Lejczaka odebrali zasłużony puchar.

Turniej odbył się 10 czerwca w Dębiu (gmina Chrząstowice), a związany był z obchodami 100-lecia Policji Polskiej. Do rozgrywek przystąpiło 7 drużyn podległych KMP w Opolu. Nasi koledzy prowadzili zażarty bój o każdą piłkę – nikt nie odpuszczał.

W finale policjanci z Ozimka pokonali swoich rywali z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Opolu 3:0 i tym samym zdobyli puchar Komendanta Miejskiego Policji, który został wręczony przez I Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Opolu kom. Rafała Lejczaka oraz Wójta gminy Chrząstowice - Pana Floriana Cieciora. Trzecie miejsce przypadło policjantom z Niemodlina.

W zawodach królem strzelców został st. post. Kamil Niemczyk z Ozimka, najlepszym bramkarzem asp. sztab. Piotr Ludwiński z KMP Opole, natomiast najlepszym zawodnikiem - jedyna funkcjonariuszka – post. Katarzyna Pawłowska z Wydziału Prewencji KMP Opole.

Szczególne podziękowania należą się sołtysowi miejscowości Dębie Panu Konradowi Wójcikowi oraz członkom zarządu klubu - Panom Krzysztofowi oraz Jarosławowi Joniec za przygotowanie i udostępnienie boiska dla uczestników turnieju.